Rüyada Bozuk Para Toplamak

Rüyada Birinden Para Almak

Rüyada Ölüden Para Almak

Rüyada Ölüye Para Vermek

Rüyada Yırtık Para Görmek

Rüyada Kağıt Para GörmekRüyada Para VermekRüyada para vermek, rüya sahibinin maddi anlamda güçleneceğine ve hayatı boyunca para yönünden sıkıntılar çekmeyeceğine delalet eder. Kolaylıkla para kazanmanın yollarını bulacağına ve hayatını rahatlıklar içerisinde geçireceği şeklinde de yorumlanabilir. Bilhassa rüyayı gören kişinin, geçim yönünden sıkıntıya düşmeyeceğine ve şansının bolluklar içerisinde döneceğine delalet etmektedir.

Rüyada para vermek, kısmetin hayırlı bir şekilde döneceğine ve rüya sahibin dünya nimetlerinden istediği şekilde faydalanacağına, artık para yönünden darlığa düşmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada Para Vermek

Rüyada kâğıt para vermek, bereketin ve bolluğun geleceğine, rüyayı gören kişinin artık işlerinin açılacağına ve mesleki hayatta bol kazançlar getirecek işlerde bulunacağına delalet etmektedir. Alın teri ile helal kazanç elde edeceğine, varlıklı ve lüks şekilde yaşamına devam edeceğine işaret etmektedir. İş yaşamında şimdiye kadar gördüğü sıkıntıların kaybolacağına, artık para kazanmanın püf noktalarını bulacağına ve varlıklı bir hayat süreceğinin alametidir.

Rüyada bozuk para vermek, rüya sahibinin gelirinde artışlar olacağına, para sıkıntılarının tamamen yok olacağına, artık eskisi kadar kederlenmeyeceğine ve bundan sonraki yaşamını bolluk, ferahlık içerisinde geçireceğine işarettir.

Eğer rüyada biri size para veriyorsa ve sizde parayı alıyorsanız, meşakkatsiz para kazanmanın yollarını bulacağınıza, ileri ki yaşamınızda hiçbir para sıkıntısı çekmeyeceğinize, maddi gücünüzde artış olacağına ve kısa zaman içerisinde size yüklü bir para geleceğine delalet eder. Yalnız rüyada size verilen parayı ret etmiş iseniz önünüze gelen şansları farkında olmadan tepeceğinize ve şansınızı geri çevireceğinize işarettir.

Rüyada para vermek iki şekilde yorumlanmıştır. Birincisi işleriniz kolaylaşacağına, para yönünden darlık görmeyeceğinize ve mesleki yaşamınızda bol para getiren işlerde çalışacağına işaret etmektedir. İkinci yorumda ise artık, rahat bir yaşam süreceğinize, eski sıkıntıların gideceğine ve ummadık bir anda elinizin bol para göreceğine, ailenizde ki maddi sorunların yok olacağına delalet eder.  Rüyada Para Vermek Yorumları
İsminiz 
Yorumunuz 
Güvenlik 
 Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
   

0 Yorum Yapılmış "Rüyada Para Vermek"#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası | RSS Kaynağı | Yardım Forumları

Rüyada Para Görmek, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Eylül - 2014