Rüyada Bozuk Para Toplamak

Rüyada Birinden Para Almak

Rüyada Ölüden Para Almak

Rüyada Ölüye Para Vermek

Rüyada Yırtık Para Görmek

Rüyada Kağıt Para GörmekRüyada Para ÇalmakRüyada para çalmak, yoldaşlığa yorumlanır. Tanıdığınız bir kişinin derdine ortak olacağınıza, onu dertleri ile baş başa bırakmayacağınıza ve tasalarını paylaşacağınıza rivayet eder. Görülen bu rüya ayrıca yaşanacak bir takım olaylara şahit olmaya yorumlanır. Rüya sahibinin bilmediği bir takım gizli olayları öğreneceğine, farkında olmadan gelişen durumlara ve kendisinin önceden hiç bilmediği ve duymadığı şeyleri duyacağına, görmediklerini göreceğine delalet eder. Fakat yaşanan bu olayların rüya sahibi ile alakası olmayacağına, başka kişilerin sırlarını öğrenip onları saklayacağına yorumlanır.

Rüyada Para Çalmak

Rüyada kâğıt para çalmak, bir kişinin bilincini kaybedeceğine tabir edilir. Rüya sahibinin iş hayatından veya aile hayatından bir kişinin sağlık sorunları ile karşılaşacağına yorumlanır. Ancak gelişen bu sağlık sorunlarının fiziksel değil psikolojik olacağına alamet eder. Aynı zamanda yeni gelişen olaylara ve bu olayların da pek de güzel şeyler olmayacağına yorumlanır.

Rüyada para çalmak ve çaldığı parayı başka birine çaldırmak, güzel şeylere tabir edilir. Bu rüyayı gören kişinin özel bir işe gireceğine ve girmiş olduğu bu iş sayesinde ciddi paralar kazanacağına yorumlanır. Yeni taşınılacak arkadaşlara ve bu arkadaşlıklar sayesinde geniş bir çevre edileceğine yorumlanır. Rüyayı gören kişinin gerçek bir dost bulacağına ve bu dost sayesinde dertlerini ona açacağına yorumlanır.

Rüyada para çalmak, başka birinin derdine yoldaş olunacağına ve ortaklaşa yapılacak işlere delalet eder. Bu rüyayı gören kişinin sıkıntılı ve üzüntülü günler geçireceğine yorumlanır. Aynı zamanda sıkıntıların rüya sahibinden değil de başka kişilerden kaynaklanacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin dertli biri olmadığına ancak başkalarının dertleri ile dertleneceğine işaret eder.

Yayınlanma Tarihi : 31.12.2013 03:34:26Rüyada Para Çalmak Yorumları
İsminiz 
Yorumunuz 
Güvenlik 
 Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
   

2 Yorum Yapılmış "Rüyada Para Çalmak"

Zuhur

Rüyasında para çalan ya vicdan azabı çekiyordur ya da gerçekten paraya ihtiyacı vardır.:)

2014-02-25

Kullanıcı oyu: 4,5

Tarkan

Parayı nerede görürsen gör, hep bela :)) kağıt para çalmak bilinç kaybına neden olurmuş, bu da bir bela işte.

2014-02-19

Kullanıcı oyu: 4,5

#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası | RSS Kaynağı | Yardım Forumları

Rüyada Para Görmek, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Ekim - 2014