Rüyada Bozuk Para Toplamak

Rüyada Birinden Para Almak

Rüyada Ölüden Para Almak

Rüyada Ölüye Para Vermek

Rüyada Yırtık Para Görmek

Rüyada Kağıt Para GörmekRüyada Ölüye Para VermekRüyada ölüye para vermek ne anlama gelir? Artan stres faktörü rüyamıza da yansır. Rüyada ölüye para verdiğini görmek aslında stresimizin, sıkıntılarımızın dışa vuruş şeklidir. Aslında bazen ölmüş yakınlarımıza ihtiyaç duyarız. Ölen babaannemizden tavsiye almak isteriz mesela. Bu yüzden rüyada ölü görebiliriz. Buradaki para esasen bizim için değerli olan bir şey anlamındadır. Önemli bir konuyu paylaşma isteğidir. Rüyada ölüye para veren kişinin bu rüyada gördüğü para aslında sembolik bir değerdir. Ayrıca rüyada ölüye para vermek rüya olmaktan çıkıp kabusa dönüşmüşse eğer yani düzenli olarak her gün rüyada ölüye para verdiğinizi görüyorsanız bu sizin için bir işaret olabilir.  Ayrıca böyle sürekli hale gelmiş ölüye para verme işlemi sizin sağlık problemleri çektiğinizi veya sağlık problemleriyle karşılaşacağınızı gösterir. Bu rüyayı sıklıkla gören kişilerin sağlık kontrolünden geçmelerini öneririm. Rüyanızda para verdiğiniz ölü tanıdık biri mi yoksa tanıdık değil mi bu çok önemli tabi. Rüyanızda parayı tanıdığınız bir ölüye mi verdiniz yoksa hiç tanımadığınız ancak ölü olduğunu hissettiğiniz birine mi? Eğer tanıdığınız ölmüş birine bu parayı verdiyseniz bu kişi sizin ziyaretinizi ve dualarınız bekliyordur, lakin tanımadığınız ölmüş birine para verdiyseniz eğer bu da sizin maneviyatı, dini, ibadeti bir kenara ittiğinizi ve basit bir hayat yaşadığınızı bir an önce kendinizi toplamanız gerektiğini gösterir. 

Rüyada Ölüye Para Vermek

Rüyada bir ölüye para vermeniz ne iyi anlama gelir ne de kötü anlama gelir. Bahsettiğim diğer faktörleri de göz önünde bulundurarak yorum yapmalısınız rüyanız için. Ölen bir yakınınıza büyük bir özlem duyuyor iseniz ve de onunla yaşadığınız paylaştığınız zamanın azlığı için üzülüyor iseniz de böyle bir rüya görebilirsiniz. Rüyanızda ölüye para verirken zorla mı veriyordunuz yoksa mutlu bir şekilde mi buda önemli bir faktör. Belki de ölen kişiyi hiç sevmiyordunuz ve ona karşı hep sahte bir iyilikle davranmış gerçek duygularınızı yansıtamamışsınızdır. Bu yüzden böyle bir rüya görüyor olabilirsiniz. Veya ölen kişiye büyük bir özlem duyuyorsunuzdur ve onunla paylaşamadığınız zamanlar için çektiğiniz amansız özlemi bilinçaltınız size hatırlatıyor olabilir. Rüyada ölüye para verdiğini gören kimsenin paranın rengine dikkat etmesi gerekir. Ölen kişiye verdiğiniz para yeşil ise dualarınızın kabulüne ve hastalıklarınız varsa iyileşeceğinizi dalalet eder. Eğer rüyada ölüye verdiğiniz para beyaz ise hayırlı bir evlilik yapacağınıza, verdiğiniz para siyah ise tanıdığınız birini kaybedeceğinizi dalalet eder. Rüyada ölüye az miktarda bir para  verdiğinizi gördüyseniz çok büyük bir borcunuz olduğunuz ve bu borcun sizde hem maddi hem de manevi olarak bir çöküntü yarattığını gösterir. Yani rüyanızda gördüğünüz her imgenin birbiriyle bir bağlantısı vardır ve bu bağlantılar bizi bütüne götürecek olan parçalardır. Rüyanızda ölüye para verirken bir mezarlıkta iseniz sizden dua ve hayır bekleyen yakınlarınız olduğu anlamına gelir. Ayrıca rüyanızda para verdiğiniz ölü gerçek hayatta hali hazırda yaşayan biriyse onun ömrüne ömür katmışsınız ve varsa derdine derman olmuşsunuz demektir. Rüyanızda ölüye para verdiğinizi görmek baskıladığınız travmalarla yüzleşip rahatlamak, imkansız bulduğunuz hayallerinizi gerçekleştirmek, affetmek, değişmek, dönüşmek için bir sürece de çağrı olabilir. Tüm bunlardan sonra son olarak eklemek isterim ki eğer rüyanızda bir ölüyü görüyorsanız o kişi için dua etmelisiniz.Rüyada Ölüye Para Vermek Yorumları
İsminiz 
Yorumunuz 
Güvenlik 
 Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
   

2 Yorum Yapılmış "Rüyada Ölüye Para Vermek"

gülay

slm,rüyamda ölmüş olan kayım benden para istedi bende verdim

25.06.2014

Nigah

rüya yorumculuğunu bende severim her bir rüyamda ne gördüysem tek tek bakarım

22.02.2014


#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası | RSS Kaynağı | Yardım Forumları

Rüyada Para Görmek, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Eylül - 2014